Spotkanie z Ryszardem Krzywym

Opublikowano .

01.05.2014 Fundacja zorganizowała seminarium prorocze, na którym słowem dzielił się Ryszard Krzywy- kaznodzieja z wieloletnim doświadczeniem pastorskim. Znany w Polsce i za granicą głos proroczy.

Klubu Chrześcijańskich Claunów

Opublikowano .

13.04.2014 W ramach działań statutowych Fundacji stworzyliśmy „Klub Chrześcijańskich Klaunów”. Nasi wolontariusze przeszli kurs klauningu zorganizowany przez organizację „Klauny w Służbie Chrystusa”.

Podziwiamy Stworzenie Pana

Opublikowano .

26.04.2014 Kolejnym działaniem Fundacji było stworzenie „Klubu Kreacjonisty” zainaugurowany rajdem po Puszczy Bukowej pod hasłem ,,Podziwiamy Stworzenie Pana”. Celem działalności klubu jest promowanie biblijnej teorii stworzenia świata przez Boga- Stwórcę, która jest coraz bardziej wypierana przez teorię ewolucyjną.

Gwiazdkowa Niespodzianka

Opublikowano .

28.02.2014 Fundacja zorganizowała akcję charytatywną pod nazwą "Gwiazdkowa Niespodzianka” w Środowiskowej Placówce Edukacyjno-Wychowawczej nr.1 Szczecin-Gocław. Podczas tej akcji, dotarliśmy z paczkami świątecznymi do dzieci z rodzin w trudnej sytuacji materialnej.

Wsparcie dla nas

Kapitałem każdej fundacji są ludzie, zapraszamy więc do uczestnictwa we wszystkich przedsięwzięciach ,do wolontariatu i współpracy. Potrzebujemy też wsparcia w modlitwie, abyśmy realizowali przede wszystkim Boże cele.

Fundacja jest organizacją pozarządową Non Profit. Cele statutowe realizuje głównie dzięki środkom uzyskanym drogą darowizn i dotacji.

Darowizny wspierające działalność można wpłacać na konto:
Chrześcijańska Fundacja ,,Żywe Słowo” ul. Janusza Korczaka 40 70-733 Szczecin
mBank 84 1140 2004 0000 3002 7509 2888