• baner Jezus cie kocha

Odbyło się seminarium prorocze

Opublikowano .

b8k

Dnia 01.05.2014 odbyło się seminarium prorocze z udziałem kaznodziei Ryszarda Krzywego. Słowo zawierało poselstwo do wszystkich chrześcijan, którzy pragną zmiany w swoim życiu i swoim otoczeniu. Uczestnicy seminarium otrzymali zachętę, aby bezpośrednio i wprost zaufać Bogu.

 

Wierzący usłyszeli także wyraźną wskazówkę, że podążanie drogą wyznaczoną przez Pana jest bezpieczniejsze niż podążanie krętymi ścieżkami polityki kościelnej, czy też budowanie swojego sukcesu w oparciu o złe przymierza.

Ryszard Krzywy podkreślał, że należy przede wszystkim szukać woli bożej w swoim życiu i zgodnie z nią postępować, aby móc doświadczyć prawdziwego błogosławieństwa. Kaznodzieja podkreślił, że proroctwo, mimo tego, że wskazuje wyraźnie boży ogląd na nasze życie, to  jest tylko częściowe. Dlatego, że Bóg realizuje jednocześnie wiele celów, i nie wszystko co wygląda, że jest dobre, to takie w rzeczywistości jest. Stąd, niezmiennie, od wieków potrzebujemy bożej mądrości- tak jak Salomon.

Więcej w zakładce nauczania. Zachęcamy do wysłuchania wykładów i obejrzenia galerii.

Wsparcie dla nas

Kapitałem każdej fundacji są ludzie, zapraszamy więc do uczestnictwa we wszystkich przedsięwzięciach ,do wolontariatu i współpracy. Potrzebujemy też wsparcia w modlitwie, abyśmy realizowali przede wszystkim Boże cele.

Fundacja jest organizacją pozarządową Non Profit. Cele statutowe realizuje głównie dzięki środkom uzyskanym drogą darowizn i dotacji.

Darowizny wspierające działalność można wpłacać na konto:
Chrześcijańska Fundacja ,,Żywe Słowo” ul. Janusza Korczaka 40 70-733 Szczecin
mBank 84 1140 2004 0000 3002 7509 2888